Mažeikiškis – šalies rinktinėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutinį vasaros savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių stalo teniso jaunių TOP-10 pirmenybės. Jose dalyvavo po dešimt merginų ir vaikinų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Turnyre, kuris dėl koronaviruso buvo nukeltas iš birželio, šalies rinktinės garbę gynė ir mažeikiškis Irmantas Daukontas.

Kiekvienas žaidėjas per dieną turėjo sužaisti 9 susitikimus, kas, anot mažeikiškio trenerio Raimondo Jackevičiaus, yra itin sunku, nes kiekvienai dvikovai reikia atiduoti daug jėgų.
Turnyro pradžioje mažeikiškis patyrė pralaimėjimus, tik varžybų pabaigoje atsigavo, įveikė du latvius, tačiau tarp prizininkų nepateko.
Tiek merginų, tiek vaikinų grupėse nugalėtojais tapo lietuviai – Kornelija Riliškytė ir Lukas Laketčenko.
„Planavome pasirodyti geriau, ruošėmės, tačiau pirmi pralaimėjimai šiek tiek išmušė iš vėžių. Tačiau vien tai, kad rinktinėje vėl yra mažeikiškis, yra didelis laimėjimas. Patirties stygius taip pat lėmė rezultatą – juk tai buvo pirmosios varžybos po ilgos pertraukos.
Kalbant apie ateitį, taip pat yra neaiškumų. Pagal kalendorių prasidėjo registracijos į šalies lygas, varžybos turi prasidėti spalį, tą patį mėnesį turi vykti ir stipriausiųjų šalies jaunių „TOP“ turnyrai. Viskas priklausys nuo to, ar vėl bus skelbiamas karantinas, ar užbaigsime varžybas. Tie neaiškumai taip pat trukdo treniruočių procesui“, – tvirtino R. Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video