- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Mažeikių „Ereliai“ komplektuoja komandą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po vasaros pertraukos palengva komandos komplektacijos darbus atlieka Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“.

Komandos vadovai pasirašė sutartį su 23-ejų metų 188 centimetrų ūgio žaidėju iš JAV Caleb Davis. Praėjusį NCAA sezone per rungtynes šis krepšininkas pelnydavo po 11,2 taško, atkovodavo po 5,9 kamuolio ir atlikdavo po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.
Ir šį sezoną prie komandos vairo stovėsiantis treneris Arvydas Striaupis „Santarvei“ sakė šią vasarą dirbęs Ispanijoje ir trejų rungtynių metu stebėjęs būsimą žaidėją.
„Jis man paliko gerą įspūdį: krepšininkas mato aikštę, gerai organizuoja žaidimą, tad tikiuosi, kad įžaidėją jau turime. Šiuo metu visu tempu vyksta žaidėjų paieška, „lipdome“ komandą, tikimės, kad į pirmąją treniruotę susirinksime mėnesio pabaigoje“, – kalbėjo treneris.
Be amerikiečio, „Ereliai“ turi galiojančias sutartis su Tadu Pažėra, Tomu Zdanavičiumi, Ernestu Barkumi ir Kajumi Petrulevičiumi.
Pasak trenerio, laiko pasiruošti artėjančioms NKL pirmenybėms nedaug – tik mėnuo, tad, surinkus žaidėjus, vyks intensyvios fizinio ir bendro pasiruošimo treniruotės.
„Kaip treneris siekiu tik maksimalių tikslų, mane tenkina tik pergalės. Tai turės įsisąmoninti ir žaidėjai. Praėjusį sezoną seriją pralaimėjome NKL čempionams, tačiau tai reikia užmiršti, viskas prasidės iš naujo“, – kalbėjo A. Striaupis.