Mažeikių „Erelių“ ekipos lūkesčiai buvo gerokai didesni

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vienos šalys nutraukia krepšinio pirmenybes ir skelbia čempionus bei prizininkus, kitos – vis dar laukia, kada galės tęsti sportininkų kovas. Tarp jų – ir Eurolyga.
Apie koronaviruso sustabdytas krepšininkų kovas „Santarvė“ kalbėjosi su Mažeikių „Erelių“ ekipos vyriausiuoju treneriu Aloyzu Rudžiu.

Čempionato nutraukimui pritarė

Iki nutraukiant Nacionalinės krepšinio lygos sezoną, „Erelių“ komanda spėjo sužaisti 37 rungtynes, iškovojo 18 pergalių, patyrė 19 pralaimėjimų ir liko dešimtoje vietoje.
„Manau, kad lyga teisingai sureagavo ir priėmė normalų sprendimą. Laikyti nežinioje žaidėjus, kai klubų biudžetai „traškantys“ ir kiekvienas euras yra suskaičiuotas, o rungtynės vis atidedamos ir situacija visiškai neaiški, būtų ne pats geriausias sprendimas. Reikia mokėti atlyginimus, o pajamų nėra, rėmėjai dūsta, tad sprendimas šį čempionatą nutraukti buvo geras. Apie tai kalbėjomės ir su kitų komandų treneriais, nuomonės panašios“, – teigė A. Rudys.
Sprendimą, kad Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ buvo paskelbta nugalėtoja, o kitos ekipos užėmė tas vietas, kuriose buvo tuo metu, ekipos strategas taip pat sveikina. Jis sakė: kai kas laikėsi nuomonės, jog reikia paskelbti, kad šio čempionato išvis nebuvo.
Mažeikiškių treneris mano, kad tai būtų neteisinga ekipų atžvilgiu. Tokį sprendimą teisinga priimti tik tada, kai sužaistos vos kelerios rungtynės. O juk dabar daugiau kaip pusė pirmenybių jau įvyko, komandos stengėsi, kovojo. Pasakyti, kad čempionatas nevyko, būtų negarbinga sportininkų atžvilgiu.
„O dėl Eurolygos… Kaip ir kada ji planuoja baigti sezoną, kaip komandoms vėl surinkti žaidėjus, kaip jiems sugrąžinti sportinę formą, – visa tai kelia daug klausimų“, – tvirtino A. Rudys.

Pavyko stabilizuoti žaidimą

Kalbėdamas apie „Erelių“ pasirodymą, vyriausiasis treneris neslėpė, jog dešimtoji vieta komandos lūkesčių netenkina, jų buvo didesnių.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Mažeikių „Erelių“ ekipos lūkesčiai buvo gerokai didesni”

  1. jo parašė:

    Luzeriai ir tiek

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*