Mažeikių savanoriai leido laiką sąskrydyje

Daivos GEČIENĖS nuotrauka

Virvytės poilsiavietėje įvyko  trečiasis kasmetinis Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Mažeikių 603 pėstininkų kuopos sąskrydis. Jo metu Mažeikių savanoriai turėjo progą dalyvauti įvairiose sporto rungtyse, turiningai pailsėti bei pasilinksminti.

Varžėsi ir vaikai

Į sąskrydį susirinko per 50 dalyvių, iš kurių susidarė penkios komandos, žaismingai pavadintos spalvų pavadinimais: mėlynųjų, raudonųjų, žaliųjų, violetinių ir geltonųjų.
Šventėje, kaip niekada, dalyvavo daug vaikų. Jiems surengtos trejos varžybos: smiginio, rankos taiklumui išbandyti – žiedų mėtymas ant kuoliukų ir linksmojo bei šlapiojo takelio.
Geriausiai visose rungtyse pasirodė Saulė Gečaitė, Viktorija Nausėdaitė ir Gedas Vaizgėla. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis. Kitiems įteikti paguodos prizai.

Apdovanojimų netrūko

Komandos varžėsi improvizuotoje kvadrato rungtyje, žygiavo trinkomis, išbandė rankos taiklumą, stengėsi įveikti šlapias ir slidžias kliūtis, žaidė futbolą, tinklinį.
Sąskrydyje geriausiai pasirodė žaliųjų komanda, antra vieta atiteko geltonųjų, trečia – raudonųjų komandoms.
Visų rungčių laimėtojai apdovanoti medaliais, prizais ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės dovanėlėmis. Ketvirtos ir penktos vietos laimėtojai paskatinti paguodos prizais.

Prisaikdinti naujokai

Sąskrydžio metu taip pat buvo pakrikštyti bei Mažeikių pėstininkų kuopos vėliavai prisaikdinti naujokai. Penki į kuopą priimti kariai įveikė improvizuotą kliūčių ruožą su vandens ir oro pavojaus kliūtimis: finiše jų laukė kuopos vadas Viktoras Anglickis su kareiviško gėrimo gertuve ir citrinos gabalėliu.
Tęsdami kuopos tradiciją, visi tarnaujantys kariai privalo prisiekti Mažeikių pėstininkų kuopos vėliavai. Intendantei Daivai Gečienei skaitant specialiai sukurtą priesaikos tekstą, naujai priimti kariai savanoriai kartojo priesaikos žodžius, išgėrė kareiviško gėrimo, pabučiavo vėliavą ir piršto antspaudu patvirtino šį įvykį priesaikos lape.

Tampa tradicinis

Žaidimų dalyviai buvo vaišinami  kareiviška koše ir arbata.
Šventė baigėsi naujų narių įšventinimu, o vakare visų dalyvių laukė nuotaikinga vakaronė.
„Mūsų sąskrydis vyksta jau trečius metus, rengiame jį vis kitoje vietoje. Galima teigti, kad jis tapo gražia kasmetine tradicija“, – teigė D. Gečienė.
Šventę vainikavo smagūs šokiai.

5 Atsakymai į “Mažeikių savanoriai leido laiką sąskrydyje”

 1. Kristina parašė:

  Nesąmonės tiems, kurie praradę tikrąsias gyvenimo vertybes. Gerai, kad mūsų kolektyve visi su tinkamomis vertyvėmis. Tikiuosi, kad šios tradicijos ir toliau taip sėkmingai gyvuos.

 2. nebekarys parašė:

  Nesamoniu muziejus !!!

 3. nebekarys parašė:

  Nesamoniu muziejus

 4. Savas parašė:

  Teko būti įvairuose kolektyvuose, tačiau šis vienas iš geriausiu. Vadai BE GALO supratingi, esant bėdoje visada supranta ir atranda laiko pasikalbėti. Kolektyvas taip pat draugiškas, palaikantis vienas kitą :) Džiaugiuosi būdamas jo dalimi :)

 5. Daiva parašė:

  Galime didžiuotis galėdami dalyvauti tokioje sporto šventėje. Puikiai ir turiningai praleistas laisvalaikis, bendravimas ne tarnybos metu tik stiprina kuopos karius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*