Mažeikiuose – krepšinio fiesta jaunimui

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Prie antradienį pirmą kartą Lietuvoje vykusios visuotinės krepšinio atvirų durų dienos prisidėjo ir Mažeikių sporto mokykla – jos vadovai ir krepšinio treneriai.
„Ventos“ progimnazijos sporto salė vėl atgijo nuo krepšininkų ir žiūrovų aistrų, krepšinio kamuolių bumbsėjimo.

Mažeikių sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoja Renata Martinkienė pasakojo, kad į krepšinio atvirų durų dieną Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyva drauge su informaciniais partneriais  pakviestos dalyvauti visos šalies krepšinio mokyklos.
„Šio renginio tikslai – populiarinti krepšinį, sudominti vaikus krepšiniu, skatinti Lietuvos krepšinio bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą, regionų bei miestų tapatinimą su vietos krepšinio komanda. Labai smagu, kad dauguma krepšinio mokyklų su entuziazmu atsiliepė į šią iniciatyvą ir parengė labai įvairias programas“, – sakė projekto koordinatorius, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Martynas Račkauskas.
Prie iniciatyvos surengti visuotinę krepšinio atvirų durų dieną prisijungė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio krepšinio centrai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Mažeikiuose – krepšinio fiesta jaunimui”

  1. Rolandas parašė:

    Taigi Mažeikiai miestas mažas,palyginti su Pasvaliu,Prienais,Joniškiu…. Nėra įmonių,verslininkų,kurie galėtų remti sportininkus, garsintų miesto vardą. Švelniai pasakius gėda,kad Mažeikių verslininkai visi suvalkiečiai. Orlenas lenkai,šalia suvalkija,tai ir mūsų verslininkus sugadino…

  2. lolas parašė:

    Pažiūrėjus kokią sudėti šiemet surinko Mažeikių miesto reprezentacinė krepšinio komanda, žaisianti NKL’e, būsimas kovas jau dabar irgi galima pavadinti “krepšinio fiesta jaunimui”…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video