Mažeikiuose – pirmasis merginų tinklinio turnyras

Pirmasis blynas neprisvilo – po varžybų tinklininkės neslėpė geros nuotaikos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiuose pirmą kartą vyko merginų tinklinio turnyras, kuriame mūsų rajonui atstovavo tinklinio klubo „Skraiduoklis“ tinklininkės bei Viekšnių gimnazijos sportininkės. Jas egzaminavo tinklinio komandos iš Plungės, Skuodo ir Radviliškio.
„Klubas savo veiklą vykdo jau antrus metus, merginos jau yra padariusios pažangą, todėl nusprendėme, kad ir mūsų mieste reikia išbandyti savo jėgas. Amžiaus apribojimų šiame turnyre nebuvo – žaidė ir studentės, ir moksleivės, svarbiausia, kad yra noras žaisti tinklinį“, – sakė turnyrą organizavusio tinklinio klubo „Skraiduoklis“ vadovė Lijana Malakauskaitė.
Turnyre be pralaimėjimų žaidė Plungės SRC merginos, jos ir tapo nugalėtojomis. Radviliškio ŠSPC iškovojo antrą vietą, Skuodo gimnazistės – trečią.
Turnyro staigmena tapo Viekšnių gimnazijos merginos, kurios pirmose rungtynėse 2:0 įveikė mažeikiškes, o antrose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Radviliškio ŠSPC tinklininkėms. Viekšnių gimnazijai atiteko ketvirta vieta, tinklinio klubo „Skraiduoklis“ atstovės, laimėjusios vieną susitikimą, liko penktoje vietoje.
„Plungiškės, kurios tinklinį žaidžia jau ketvirtus metus, užtikrintai nugalėjo. O štai mes pamatėme, kad namuose visada sunkiau rungtyniauti. Iš tokių turnyrų mokomės, todėl manau, kad ir ateityje jį rengsime. Na, o penktoji vieta taps akstinu žengti vis aukščiau“, – kalbėjo klubo vadovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*