Nacionalinė krepšinio lyga: „Ereliai“ – silpnesniųjų grupėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nacionalinėje krepšinio lygoje savaitgalį baigėsi antrojo rato kovos, po kurių komandos susiskirstė į dvi grupes, o Regionų krepšinio lygoje jaunųjų mažeikiškių ekipa po dramatiškų rungtynių iškovojo pergalę.

Antrojo Nacionalinės krepšinio lygos rato pabaigoje Mažeikių „Ereliai“ paskutinėse rungtynėse iškovojo devintąją pergalę ir patyrė devynioliktąją nesėkmę.
Penktadienį mažeikiškiai krepšininkai namuose varžėsi su „Sintek-Jonava“ žaidėjais. Mūsiškiai krepšininkai, tik ketvirtajame kėlinyje leidę varžovams priartėti vienženkliu skirtumu, užtikrintai juos nugalėjo rezultatu 99:87. Rungtynės šeštadienį išvykoje mažeikiškiams nebuvo sėkmingos – rezultatu 58:79 nusileista „Telšių“ ekipai.
Po šių dvikovų penkiolika lygos komandų pasidalijo į dvi grupes: pirmos aštuonios ekipos kovos dėl 1–8 vietų, likusios septynios – dėl 9–15 vietų. Į šią grupę pateko ir Gargždų SC ir Kauno „Žalgiris-2“ ekipos, turinčios po 13 pergalių, Tauragės krepšinio klubas (11 pergalių), Jonavos „Sintek-Jonava“, Mažeikių „Ereliai“ ir Molėtų „Ežerūnas“, kurių sąskaitose – po 9 pergales, ir Kauno Kauno KTU, likusi su 5 pergalėmis.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Nacionalinė krepšinio lyga: „Ereliai“ – silpnesniųjų grupėje”

 1. Dieds parašė:

  Tiktų greito vėžlio pavadinimas.

 2. Jonis parašė:

  Nejaugi klubo savininkai nemato kad komandos vadovas ir jo surinkta komandą jau eilę metų Mažeikiams daro tik gėdą? Mažeikiai 8 -tuntas miestas pagal didį Lietuvoje o krepšinį pralaimime vos ne kaimų komandoms.Ar ne laikas daryti išvadas? O komandos pavadinimas vaikiškas.

 3. gal parašė:

  tiesiog pasikeiskite pavadinimą, šitas visai netinka

 4. Romas parašė:

  Ir kas sukure logotipa.Ereliui snapas nulinkes i apacia bet galva visada pakelta.Cia erelis mirstantis kaip ir komanda velkasi gale.Ne erelis o nupesiota vista !

 5. Tragedija parašė:

  Turekit sazines,Petrulevicius gi sunkiai dirba,analizuoja,naktim nemiega,stengiasi bicas Mazeikiu krepsini sunaikinti.

 6. Pašalinis parašė:

  Reikia, nupešiotus erelius, kartu su treneriais, išvaikyti, pakeisti ekipos pavadinimą ir rinkti naują komandą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*