Namų sienos futbolininkams nepadėjo

Paskutinėse salės futbolo rungtynėse namuose „VIP“ komandai „trinktelėti durimis“ nepavyko – po atkaklios kovos pralaimėta Kauno „Inkarui“.

Susitikimas su kauniečiais „VIP“ buvo paskutinės šio sezono Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynės namuose. Jos prasidėjo sėkmingai – po dviejų taiklių Edvino Blažio smūgių „VIP“ pirmavo 2:0. Tokią persvarą mūsų ekipa išlaikė neilgai – dar pirmame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą.
Antrame kėlinyje kauniečiai pelnė du įvarčius, o Marius Šluta ir E. Blažys skirtumą išlygino – 4:4, kėlinio viduryje „Inkaro“ žaidėjai per minutę pelnė dar du įvarčius, M. Šluta sušvelnino rezultatą, tačiau „VIP“ priešininkų pasivyti nesugebėjo ir paskutines rungtynes namuose pralaimėjo rezultatu 5:6.