Sportas | 2017-03-06 08:46 | Autorius:
Versija spausdinimui

Namų sienos krepšininkams nepadėjo(1)

Asociatyvi nuotrauka

Nacionalinėse krepšinio lygos atkrentamosiose varžybose rungtyniaujantiems „Mažeikiams“ aštuntfinalis klostosi nesėkmingai – mažeikiškiai namuose pralaimėjo „Šilutės“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių jau atsilieka rezultatu 0:2.

Pirmajame kėlinyje mūsų ekipos puolimas strigo, tai parodo ir rezultatas – per kėlinį šeimininkai pelnė tik septynis taškus, o svečiai – dvidešimt.  Antrojo kėlinio pradžioje mūsų ekipa šį skirtumą sumažino iki aštuonių, tačiau jis laikėsi iki pat kėlinio pabaigos ir labiau prie varžovų priartėti nepavyko.
Trečiojo kėlinio pradžioje mūsų komandai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų, tačiau šilutiškiai surengė atkarpą 7:27 ir po trečiojo kėlinio pirmavo net 69:44. Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipai pavyko tik šiek tiek sumažinti varžovų persvarą. Rungtynių rezultatas – 66:85. Mantas Šerkšnas mūsų ekipai pelnė 16 taškų, Rytis Biliartas – 11, Ernestas Bružas ir Arūnas Mikalauskas – po 10 taškų.
Trečiosios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Šilutėje.