Naujajame sezone – pirmoji pergalė

Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai oficialiose Lietuvos futbolo federacijos rengiamose varžybose iškovojo pirmąją pergalę – sekmadienį išvykoje jie šventė laimėjimą Lietuvos futbolo federacijos taurės pirmajame etape.

Burtai lėmė, kad mažeikiškiai pirmajame taurės etape Vilniuje susikovė su antroje šalies lygoje rungtyniaujančia vietos „Tera“ ekipa. Pirmajame kėlinyje mūsų komanda dominavo aikštelėje – po įvartį pelnė Pijus Miežis ir Rokas Gecevičius, svečiai nerealizavo ir vienuolikos metrų baudinio.
Intriga grįžo antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai sušvelnino rezultatą, tačiau 69-ąją minutę Adrijus Kontenis vėl atstatė dviejų taškų persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus penkioms minutėms, vilniečiai vėl sušvelnino rezultatą, bet susitikimo pabaiga priklausė mažeikiškiams – savo įvartį pelnė Gedas Klemenis ir „Atmosfera“, šventusi pergalę rezultatu 4:2, iškopė į antrąjį Lietuvos futbolo taurės etapą.