Naujo sezono startas „Ereliams“ nebuvo sėkmingas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naujajame Nacionalinės krepšinio lygos čempionate startavusiems Mažeikių „Ereliams“ teko pripažinti praėjusio čempionato bronzos medalininkės – „Telšių“ komandos – pranašumą, skaudi nesėkmė mūsų krepšininkus ištiko ir pirmosiose sezono rungtynėse namuose – pralaimėta daugiau nei pusšimčio taškų skirtumu.

Telšiškiai, žaisdami namuose, į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje (skirtumas – 13 taškų) ir lyderiais buvo visas rungtynes: po antrojo kėlinio „Telšiai“ pirmavo 48:27, po trečiojo – 73:45. Rungtynių rezultatas – 94:59.
Aikštės šeimininkai šiose rungtynėse pataikė 17 tritaškių metimų, mažeikiškiai – 6 iš 19. Mūsų ekipai 11 taškų pelnė Augustinas Venckus, po 10 – Kirilas Čumakovas ir Mantvydas Staniulis, 8 – Tomas Balčiūnas.
Antrąsias rungtynes „Ereliai“ žaidė šeštadienį namuose, Ventos“ progimnazijos sporto salėje mūsų krepšininkai susitiko su „Šilutės“ ekipa. Ir šių rungtynių scenarijus tarsi pasikartojo: po pirmo kėlinio „Ereliai“ atsiliko 11 taškų skirtumu, po antro svečių persvara išaugo iki 18 taškų.
Antroje rungtynių pusėje mažeikiškiai skirtumą šiek tiek sušvelnino, tačiau kėlinio pabaigoje vėl „paleido“ varžovus. Po trijų kėlinių šilutiškiai pirmavo 60:37, ketvirtas kėlinys pralaimėtas net 9:31. Rungtynių rezultatas – 46:91 „Šilutės“ krepšininkų naudai.
Mūsų ekipai šį kartą ypač nesisekė atakuoti iš toli – tikslą pasiekė du tritaškiai metimai iš 23 bandymų, dviženklį taškų skaičių surinko tik Ivanas Aladka (10).
„Ereliai“ išlieka tarp keturių komandų, kurios šį sezoną dar nepatyrė pergalės džiaugsmo. Šį ketvirtadienį jų laukia rungtynės Palangoje su vietos „Palangos kuršiais“, o sekmadienį – namuose su Vilniaus „Perlu“.

4 Atsakymai į “Naujo sezono startas „Ereliams“ nebuvo sėkmingas”

 1. Kur tiesa parašė:

  Tai Petrulevicius yra klubo vadovas kuris issimoka sau atlyginima is savivaldybes ir oreliano pinigu, o dirba nelegaliai uzsienyje????

 2. Donatas parašė:

  Dėl trenerio,tai pritariu Dundai. Prieš čempionatą,duodamas interviu teigė,kad komanda sukomplektuota gerai,tik trūksta priekinės linijos žaidėjo.Mano manymu,ir iš komentarų matyti,kad čia vienas kitas tik tinkantis NKL lygiui. O visa kapela…. Kadangi treneris rinkosi žaidėjus,tai jo ir atsakomybė didžiausia.

 3. tuncia parašė:

  RUDYS pragere komanda.

 4. Dunda parašė:

  Rudziui laikas atsistatydinti. Turetu buti didele GEDA vadinti save treneriu. O garsusis klubo duobkasys GP jau seniai turejo palikti savo uzimamas pareigas, nes pats isvykes i Norvegija dirba ne klubo labui, o renka morkas laukuose..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*