Nenuilstantis šaškininkas iškovojo medalį

Tarp asmeninių greitųjų šaškių pirmenybių laureatų – ir antrą vietą iškovojęs mažeikiškis Borisas Družininas (antras iš kairės). Nuotrauka iš sportininko archyvo

Šalies greitųjų rusiškų šaškių vicečempionu Bačkonyse tapo nenuilstantis mažeikiškis šaškių entuziastas Borisas Družininas.

Šioje gyvenvietėje, esančioje tarp Kauno ir Vilniaus, jau daug metų rengiami šaškių turnyrai. Ir šiais metais Bačkonyse tris dienas vyko komandinis Lietuvos rusiškų šaškių čempionatas bei asmeninės greitųjų rusiškų šaškių pirmenybės.
Komandinėse pirmenybėse rungtyniavo 88 sportininkai, kurie buvo susibūrę į 19 ekipų. Šalies čempionais tapo Šiaulių „Vitražas“, kuriame žaidė du Baltarusijos atstovai, antrą vietą užėmė Telšių „Šaškių magija“, kuri buvo pasipildžiusi dviem Latvijos šaškininkais.
Paskutinę varžybų dieną vyko greitųjų rusiškų šaškių (kai partijai skiriamos trys minutės plius po tris sekundes vienam ėjimui) čempionatas, kuriame varžėsi 55 šaškininkai.
Šalies čempionu tapo tarptautinis didmeistris Arūnas Norvaišas, pelnęs 16 taškų, iškovojęs 5 pergales ir nusileidęs tik baltarusiui. Surinkęs 15 taškų, šalies vicečempionu tapo mažeikiškis B. Družininas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Nenuilstantis šaškininkas iškovojo medalį”