Nugalėtojų taurę Mažeikiuose iškovojo latviai

Jaunieji mažeikiškiai su treneriu Algirdu Mika džiaugiasi antros vietos medaliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiuose dvi dienas vyko tarptautinis aštuonmečių futbolo komandų turnyras Motinos dienai pažymėti. Jaunieji futbolininkai žaidė po vieną kėlinuką, kuris truko 25 minutes. Tarp komandų iš Rygos, Gargždų bei Telšių varžėsi ir mažeikiškiai – dvi Sporto mokyklos ir „Atmosferos“  komandos.

Visas rungtynes turnyre laimėjo ir pirmosios vietos taurę išsivežė Rygos ekipa „Super nova“, kuri šios amžiaus grupės Baltijos vaikų futbolo lygoje reitinge yra antroje vietoje.
Antrąją vietą iškovojo trenerio Algirdo Mikos treniruojama Mažeikių sporto mokyklos pirmoji komanda, kuri rezultatu 0:2 nusileido tik turnyro nugalėtojams.
Trečia liko Gargždų „Bangos“ pirmoji ekipa, ketvirta – Mažeikių „Atmosfera“, penktoje vietoje liko Sporto mokyklos antroji komanda.
„Geriausiu antrosios mažeikiškių komandos žaidėju pripažintas ekipos vartininkas Einaras Lūža, antrąją vietą užėmusioje pirmojoje ekipoje gerai žaidė gynėjas Adrijus Kontenis bei puolėjai Ugnius Survila, Titas Navickas bei rezultatyviausias turnyro žaidėjas Gvidas Gineitis, kuris pelnė 15 įvarčių“, – geriausius žaidėjus pažymėjo komandos treneris.

One Reply to “Nugalėtojų taurę Mažeikiuose iškovojo latviai”