Pagerbti geriausieji praėjusių metų sportininkai ir treneriai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienio vakarą Mažeikių kultūros centro pramogų salėje buvo pagerbti praėjusių metų geriausieji ir perspektyviausieji Mažeikių rajono sportininkai, premijos įteiktos ir juos išugdžiusiems bei varžyboms ruošusiems treneriams.

Jaunimo grupėje į geriausiųjų sportininkų dešimtuką išrinkti (dešimtuką pagal pasirodymą varžybose 2019 metais, treneriams pateikus sąrašus, išrinko rajono Sporto taryba) rankų lenkikas Žygimantas Berzinis, stalo tenisininkai Irmantas Daukontas ir Lukas Frejeris, karatė atstovai Ignas Gabrėnas ir Justas Sarakauskas, futbolininkai Rimantė Jonušaitė ir Gvidas Gineitis, svarsčių kilnotoja Violeta Liegytė bei štangos spaudikai Ramunė Vainauskytė ir Eimantas Valeiša.
Suaugusiųjų grupėje į dešimtuką pateko ir atminimo dovanomis pagerbti stalo tenisininkai Arnoldas ir Tonetas Domeikos, karatė sporto puoselėtojai Gabrielė Marozaitė ir Vidmantas Butnorius, būrys štangos spaudimo atstovų: Laura Laivienė, Lina Liatukienė, Jurgita Strazdauskienė, Nerijus Strazdauskas bei Nodaras Kryževičius, lengvaatletė Milda Zubavičienė. Be to, antrus metus iš eilės į dešimtuką išrinkta visa komanda – šalies ralio sprinto čempionai – Mažeikių automobilių sporto klubas.

Plačiau apie sportininkų pagerbimą – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*