Paplūdimio aikštelėje – trijulių kovos

Nuotr. iš BC Mažeikių „Silverstars“ archyvo

Po karantino surengtos pirmosios krepšinio varžybos rajone „Naktinis 3×3 krepšinio turnyras“ sutraukė šios sporto šakos mėgėjus ir iš kitų miestų. Atvykusiesiems mažeikiškiai buvo svetingi: visose trijose amžiaus grupėse nugalėtojais tapo svečiai.

Šeštadienį vykusiame turnyre, kur buvo varžomasi trijose amžiaus grupėse, dalyvauti užsiregistravo 33 komandos. Daugiausia ekipų (18) susirinko vyriausiųjų sportininkų (2002 metų gimimo ir vyresni) grupėje. Šie dalyviai varžybas, vykusias naujai atidarytoje Mažeikių paplūdimio krepšinio aikštelėje, pradėjo apie dešimtą valandą vakaro, o baigė pusę trijų nakties. Čia pergalę šventė bendra Akmenės ir Šiaulių ekipa „Mango“, finale įveikusi mažeikiškių sudarytą „Lasharų“ komandą, trečia liko taip pat mūsų miesto „P plius G“ trijulė.
Kiek anksčiau toje pat aikštelėje varžėsi aštuonios 2003 metų ir jaunesnių sportininkų trijulės, kur triumfavo SK „Senamiests“ iš Skuodo, po jų išsirikiavo Mažeikių „Svirpalėnų“ ir „Bazaras“ ekipos. Jauniausiųjų grupėje (2006 metų gimimo ir jaunesnių), kur grūmėsi septynios ekipos, pirmąsias dvi vietas iškovojo Kretingos ekipos „Kretinga“ ir „Kulverstukai“, treti liko mažeikiškiai „Česnokai“.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video