Pasirodymu Panevėžyje galiūnas liko patenkintas

Per dvi dienas Mantas Lalas dalyvavo dviejuose tarptautiniuose turnyruose ir savo pasirodymu liko patenkintas. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Pažymint Panevėžio miesto gimtadienį, dvi dienas vyko pasaulio galiūnų rąsto kėlimo čempionatas bei tarptautinės galiūnų varžybos „Stihl Savickas Classic 2019“. Abejose varžybose dalyvavo ir mūsų rajono galiūnas Mantas Lalas. Mažeikiškis patenkintas savo pasirodymu – jėgas taupo Lietuvos galiūnų čempionato finalui.

Mažeikiškis sportininkas rąsto kėlimo pirmenybėse varžėsi jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje, sportininkams buvo skiriama po tris bandymus. M. Lalas iškėlė 155 kilogramus sveriantį rąstą, trečiuoju bandymu jam nepavyko įveikti 162,5 kilogramų svorio, kuris būtų garantavęs ketvirtą vietą. Mažeikiškis liko penktas, o pirmą vietą iškovojo marijampolietis Martynas Brusokas, iškėlęs 180 kilogramų rąstą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.