Paskutiniame ralio etape triumfavo mažeikiškiai

Į finišą skuba Modesto Juodpusio ir Vytauto Šorio ekipažas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Įvyko paskutinis šio sezono automobilių ralio renginys „Rally Classic Druskininkai 2015”, kurio metu vyko Lietuvos automobilių ralio čempionato septintasis etapas bei Lietuvos ralio sprinto čempionato šeštasis etapas.
Pastarajame etape sėkmė lydėjo Mažeikių automobilių sporto klubo atstovus, kurie iškovojo pergalę komandinėje įskaitoje, nugalėtojų titulus pelnė ir visi trys mažeikiškių ekipažai.

Šeštajame etape pirmąsias vietas savo klasėse iškovojo mažeikiškių ekipažai: Tadas Sireika ir Darius Vasiliauskas, važiavę automobiliu „BMW Compact“, Modestas Juodpusis ir Vytautas Šoris, rungtyniavę automobiliu „Renault Clio“, bei Vitalijaus Plastinino ir Povilo Reiso ekipažas, kuris važiavo „Mitsubishi Lancer Evo“ automobiliu.
„Penktadienį vyko susipažinimas su trasa, o šeštadienį – aštuoni greičio ruožai. Kaip ir dera Druskininkų kraštui, trasos buvo smėlingos dangos, greičio ruožai – greiti ir techniški. Paskutinis šešiolikos kilometrų greičio ruožas vyko Grūto parke, kur kelias buvo itin siauras. Mums šis ruožas buvo naudingas – turėjome didelę persvarą prieš varžovus, todėl labai neskubėjome. Tuo tarpu mūsų persekiotojai rizikavo ir ne vienas iš jų distancijos nebaigė. Tad mes ramiai pelnėme apdovanojimus“, –  pasakojo komandos vadovas V. Plastininas.
Jau žinoma, kad V. Plastinino ir P. Reiso ekipažas tapo šalies čempionu bendroje įskaitoje, pirminiais duomenimis tarp prizininkų pateko ir M. Juodpusio bei V. Šorio ekipažas, dar skaičiuojami taškai toje klasėje, kur varžosi T. Sireikos ekipažas.
Mažeikių ASK komanda tapo šalies vicečempione, praleidusi į priekį Šiaulių „ASK Rally 4Fun“ lenktynininkus.
Sezono laureatai bus apdovanoti ir rezultatai paskelbti lapkričio pabaigoje – iškilmingo sezono uždarymo, kuris vyks sostinėje, metu.

One Reply to “Paskutiniame ralio etape triumfavo mažeikiškiai”

  1. t40 parašė:

    Nu maladec

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*