Pergalę lėmė baudinių serija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių ledo ritulininkai Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate principinėje dvikovoje įveikė priešpaskutinius varžovus. Tuo tarpu klubo veteranai kitame turnyre sužaidė dvejas rungtynes.

Mažeikiškiai atsirevanšavo

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“ priešpaskutinę dvikovą sužaidė Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai, kurie susikovė su jiems ant kulnų mynusiais Klaipėdos „Skatu-tėveliais“. Pastaroji ekipa pirmajame rate mažeikiškius buvo įveikusi po baudinių serijos.
Šių rungtynių scenarijus buvo panašus – klaipėdiečiai du kartus išsiveržė į priekį, abu kartus „Smūgis“ skirtumą išlygino, trečiajame kėlinyje jau mažeikiškiai priekyje, tačiau iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės – vėl lygiosios. Normalus rungtynių laikas taip ir baigėsi – 3:3. Po baudinių serijos, Pauliaus Šidiškio pelnyto įvarčio dėka, „Smūgis“ išplėšė pergalę. Šios rungtynėse mūsų ekipai du įvarčius pelnė P. Šidiškis, po vieną – Viktoras Čiginskas ir Igoris Šmakovas.
Čempionate liko sužaisti vienerias rungtynes – antroje vietoje esantys mažeikiškiai Klaipėdoje susikaus su pirmenybių autsaideriais Plungės „Vanagais“.

Rungtyniauja senjorai

„Mažeikių ledo arena pradeda veikti vėlai, užsidaro anksti, tuo tarpu kitos ekipos treniruojasi ir dalyvauja turnyruose visus metus, tad, norėdami pratęsti sezoną, nusprendėme dalyvauti senjorų ledo ritulio turnyre, kuris vyksta Klaipėdoje. Čia taisyklės kur kas švelnesnės, teko atsisakyti jaunesnių žaidėjų“, – taip savo pasirinkimą dalyvauti Vakarų Lietuvos ledo ritulio turnyre „Senjoro taurė“ argumentavo mažeikiškiai ledo ritulininkai.
Turnyre rungtyniauja penkios komandos, kurios tarpusavyje sužais po kartą. Pirmosiose rungtynėse mažeikiškiai po baudinių serijos rezultatu 2:3 nusileido Plungės LRK senjorams, o antrosiose buvo sutriuškinti – juos rezultatu 9:0 įveikė Klaipėdos „Sadvitos“ ledo ritulininkai.
Pasak mūsų žaidėjų, toks rezultatas jų nenustebino – tai gerokai aukštesnio lygio, susižaidusi komanda, kuri rungtyniauja pagrindiniame šalies ledo ritulio čempionate.