Pergalinga „Erelių“ savaitė – laimėtos dvejos rungtynės

Augustinas Venckus (balta apranga). Nuotrauka iš tinklalapio BC „Ereliai“

Mažeikių „Erelių“ krepšininkai praėjusią savaitę į savo sąskaitą įsirašė dvi dramatiškas pergales – šiose rungtynėse viską lėmė paskutinėmis jų akimirkomis Augustino Venckaus pataikyti metimai.
Šios dvi pergalės mažeikiškius turnyrinėje lentelėje pakėlė tik vienu laipteliu aukštyn: su keturiomis pergalėmis ir devyniais pralaimėjimais „Ereliai“ užima 14-ą vietą tarp penkiolikos lygos ekipų.

Ketvirtadienį Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių paskutinėse pirmojo rato rungtynėse namuose mažeikiškiai susitiko su turnyrinės lentelės kaimyne „Jonavos“ ekipa. Pirmasis kėlinys šeimininkams nieko gero nežadėjo – jis buvo pralaimėtas 17 taškų skirtumu. Antrojo kėlinio viduryje varžovų pranašumas siekė 22 taškus, tačiau iki ilgosios pertraukos „Ereliai“ šį skirtumą sumažino iki 12. Trečiajame kėlinyje mūsų ekipa varžovų pranašumą sumažino iki dviejų, o paskutinę rungtynių sekundę A. Venckus pelnė sudėtingą dvitaškį metimą ir mažeikiškiai šventė trečiąją pergalę pirmenybėse rezultatu 81:79. „Ereliams“ 23 taškus pelnė Rokas Stankevičius, 21 įmetė A. Venckus, 17 – Jameelas Tayloras.
Panaši situacija pasikartojo ir šeštadienį Kaune, kur mūsų ekipa susitiko su vietos „Žalgiriu-2“.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Pergalinga „Erelių“ savaitė – laimėtos dvejos rungtynės”

1. Tik tiek parašė:

Ne tokia antraste. Ereliams padovanojo dvi pergales anksciau kaledu . Be ttai bus viskas bent iki nauju metu. Pasidziaukime sia savaite. O toliau mus sunesios kaip obuolius.