Pirmą ratą „Ereliai“ baigė pergalingai

Trečiąja pergale iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos pirmąjį ratą baigė Mažeikių „Ereliai“, išvykoje palaužę praėjusio sezono lygos vicečempionus.

Ketvirtadienį paskutines pirmojo rato rungtynes mažeikiškiai žaidė Šakiuose, kur susikovė su vietos „Vyčiu“.
Praktiškai visas rungtynes priekyje buvo svečiai – po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 24:19, po antrojo jų persvara sumažėjo iki dviejų taškų, po trečiojo kėlinio „Vyčio“ buvo priekyje trimis taškais. Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai spurtavo ir atkarpoje buvo pranašesni rezultatu 8:2. Ir vėliau, išlaikę iniciatyvą savo rankose, mažeikiškiai iškovojo pergalę rezultatu 94:85. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse „Ereliams“ 25 taškus pelnė Rokas Stankevičius, Christianas Noblesas įmetė 15, Augustinas Venckus – 13, Jameelas Tayloras – 12 taškų.