Pirmasis mažeikiškių lenktynininkų startas buvo sėkmingas

Pernai čempionų titulus pelnęs Vytenio (kairėje) ir Vitalijaus Plastininų ekipažas nežada jų užleisti ir šiemet. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Šalies automobilių sporto varžybų praėjusių metų laureatų tėvo ir sūnaus Plastininų ekipažo pirmąjį startą ir šiemet lydėjo sėkmė.

Latvijos Alūksnės apylinkėse dvi dienas vyko pirmasis Lietuvos ir Latvijos ralio sprinto čempionato etapas, į kurį susirinko 59 ekipažai. Tarp jų „SG-3“ klasėje varžėsi ir praėjusių metų šalies čempionų Vitalijaus ir Vytenio Plastininų ekipažas.
Klampus sniegas miškuose, visų lenktynių metu nesibaigęs snygis varžyboms suteikė ekstremalias sąlygas, kai kuriems ekipažams tai tapo nemažu išbandymu – iš 59 ekipažų penkiolika nebaigė lenktynių, iš dešimties lietuvių ekipažų jų nebaigė trys.
Mažeikių ASK klubo lenktynininkų rezultatui ekstremalios sąlygos įtakos neturėjo – jie užėmė pirmąją vietą savo klasėje, nepaisant to, kad viename paskutiniųjų greičio ruožų nepastebėjo didelio akmens, kuris sugadino važiuoklę ir pažeidė du ratus.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video