Pirmasis ralio etapas – pirmosios pergalės

Finišo link skuba Vitalijaus ir Vytenio Plastininų ekipažas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikių automobilių sporto klubo lenktynininkai dalyvavo ralio sprinto lenktynėse. Pirmoji šio sezono trasa mažeikiškiams buvo sėkminga.

Pirmasis Lietuvos ralio sprinto čempionato etapas paprastai vyksta Latvijoje, didelio renginio „Rally Aluksnė 2018“ metu. Tuo varžybų rengėjai nušauna du zuikius – tai būna ir mūsų šalies, ir Latvijos ralio sprinto pirmenybių pirmasis etapas.
Šiemet varžybose dalyvavo daugiau kaip šimtas ekipažų iš devynių valstybių, jėgas išbandė ir trys Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažai.
„Į varžybas atvykome dar ketvirtadienį ir tai suteikė privalumų: surengėme treniruotę ant ledo dangos, išsiaiškinome trasos niuansus, kelio dangos sukibimą. Penktadienį jau buvo oficialus susipažinimas su trasa, testinis greičio ruožų pravažiavimas ir iškilmingas varžybų uždarymas“, – „Santarvei“ pasakojo Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas.
Pasiruošimas iš anksto davė savo vaisių – Vitalijaus ir Vytenio Plastininų ekipažas varžybose su savo „Mitsubishi Lancer Evo“ pravažiavo be klaidų ir tapo savo SG-4 klasės nugalėtojais.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*