Pirmosiose draugiškose rungtynėse – pralaimėjimai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąsias draugiškas rungtynes praėjusį savaitgalį sužaidė Nacionalinės krepšinio lygos sezonui besiruošianti „Mažeikių“ krepšinio komanda. Du kartus – namuose ir išvykoje – ji susitiko su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkais.

Abejose rungtynėse pergales šventė uostamiesčio ekipa. Mažeikiuose klaipėdiečiai buvo akivaizdžiai stipresni (rezultatas – 86:68), o žaisdami namuose mažeikiškius jie sutriuškino keturiasdešimties taškų skirtumu – 102:62.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Pirmosiose draugiškose rungtynėse – pralaimėjimai”

  1. Deja parašė:

    Ir tokių pralaimėjimų bus sezone ne vienas, nes vyr. treneris interviu pranešė, jog komandos pagrindas bus jaunimas, nėra tinkamo finansavimo ir pan. O be patyrusių žaidėjų vien jaunimas tikrai “nepatems”.
    Ir tas jaunimas ne Zalgirio- 2 ar Perlo susirinkti perspektyviausi LR jaunuoliai.
    Gaila, bet Mažeikių verslininkai, be savivaldybės ir Orlen pinigų, finansiškai nesugeba išlaikyti bent 1 komandinės sporto šakos komandą. Nesvarbu, ar tai būtų krepšinis, ar futbolas, nes abi yra populiarios Mažeikiečių tarpe. Mažeikių m. verslininkams turėtų būti gėda, bet matyt pinigai yra svarbiau, nei mūsų miestas, jo reprezentavimas per sportą ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video