Po atkaklios dvikovos – lygiosios

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį eilines Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes sužaidė „VIP“ futbolininkai, kurie namuose priėmė turnyrinės lentelės kaimynus „Jonavos Vikingus“.
Kova vyko itin atkakliai: „Jonavos Vikingams“ skirta 12 baudų, mažeikiškiams – šešios, iš viso per rungtynes parodytos keturios geltonos kortelės ir viena raudona. Rungtynėms baigiantis, „VIP“ įgijo teisę atlikti tris dešimties metrų baudinius, tačiau jų realizuoti nepavyko.
Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame kėlinyje: vienuoliktąją susitikimo minutę svečiai išsiveržė į priekį, po minutės Marius Butėnas rezultatą išlygino, po šešių minučių jonaviškiai vėl persvėrė rezultatą, o paskutinę kėlinio minutę rezultatyviausias lygos žaidėjas Edgaras Baranauskas jį dar kartą išlygino.
Antrame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, rungtynės pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Pelnytas taškas leido „VIP“ ekipai ir toliau išlikti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Ilsėtis futbolininkams neteks – šeštadienį jų laukia rungtynės namuose su Vilniaus „Turbotransfers“, nuo mažeikiškių atsiliekančia trimis taškais.