Po kovingų rungtynių – pralaimėjimo kartėlis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prestižiniame „SHARP LFF taurės“ turnyre šį sezoną dalyvauti užsiregistravo 62 įvairaus lygio Lietuvos komandos. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Mažeikių „Atmosferos“ ekipa įgijo teisę žaisti antrajame etape, kur jų varžove buvo Kauno apskrities futbolo federacijos „Kėdainių“ ekipa, rungtyniaujanti trečioje šalies lygoje.

Pagal turnyro reglamentą, taurės rungtynės žaidžiamos žemesnėje lygoje rungtyniaujančios ekipos aikštėje.
Prieš trečiadienį vykusias rungtynes mažeikiškių žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis kalbėjo, kad laukia įtemptos rungtynės: šis turnyras nenuspėjamas, nes jame viską lemia vienintelės rungtynės, o varžovai kėdainiečiai aikštėje – ne naujokai, tarp jų yra patyrusių žaidėjų.
Varžybos prasidėjo mūsų ekipos sėkme – 18 minutę įvarčiu pasižymėjo Gintas Skrodenis, tačiau aikštės šeimininkai rezultatą sugebėjo išlyginti. Pirmoji rungtynių pusė ir toliau buvo dinamiška – likus dviem minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, už pražangą iš aikštės pašalintas „Kėdainių“ futbolininkas, o paskirtą 11 metrų baudinį mažeikiškis Gvidas Gineitis sėkmingai realizavo.
Vis dėlto pasinaudoti vieno žaidėjo persvara mūsų ekipai nepavyko. Antrojo kėlinio viduryje kėdainiečiai pelnė du įvarčius ir išsiveržė į priekį. Tik baigiantis šiam kėliniui, Klaudijus Kvedaras pelnė trečiąjį „Atmosferos“ įvartį ir pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis rezultatu 3:3. Šis rezultatas nepasikeitė ir per pratęsimo kėlinius, trukusius po penkiolika minučių. Nugalėtoją lėmė vienuolikos metrų baudiniai.
Sportinė Fortūna šį sykį buvo aikštės šeimininkų pusėje – jie taikliai realizavo šešis, mažeikiškiai – penkis baudinius ir rezultatu 9:8 pergalę šventė „Kėdainių“ ekipa, o „Atmosfera“ šiame turnyre kovas baigė.
Dabar mūsų komandos laukia Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionatas.

One Reply to “Po kovingų rungtynių – pralaimėjimo kartėlis”

  1. Geda parašė:

    Jei nesugebat 3 lygos, beje apsk. megeju, apsilosti, tai ko neret i ta 1 lyga. Galima suprasti, kad nuspresta tik tam, kad dalyvauti. O tikslu ir siekiu net nenumatyta ir neuzsibrezta. Absurdas, ir pinigu taskymas i pelke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*