Po mėnesį trukusių kovų triumfavo „Olimpas SC“

Laimutės STANKIENĖS nuotr.

Beveik mėnesį vyko kovos rajono vasaros futbolo aštuoni prieš aštuonis čempionate.
Po azartiškos finalinės dvikovos šio turnyro nugalėtoju tapo „Olimpo SC“ komanda.

Intrigos ir azarto netrūko

Ant Tirkšlių pušyno stadiono vejos penktadienį pirmieji išbėgo „Impulso“ ir „Mažeikių United“ ekipų futbolininkai, jie varžėsi dėl trečiosios vietos taurės ir medalių.
Pirmas kėlinys nugalėtojo neišaiškino – jis baigėsi lygiosiomis 1:1. Po pertraukos pelnytas įvartis lėmė, kad trečios vietos laimėtojais tapo „Mažeikių United“ futbolininkai.
Finalinė kova vyko tarp „Olimpo SC“ ir „Tirkšlių“. Ji prasidėjo dviem „Olimpo SC“ pelnytais įvarčiais. Tačiau „Tirkšlių“ futbolininkai rankų nenuleido ir jau pirmame kėlinyje rezultatą išlygino.
Viską lėmė antras kėlinys – po dviejų puikių Manto Kurapatkino įvarčių „Olimpas SC“ išsiveržė į priekį. Tirkšliškiai stengėsi išgelbėti rungtynes, tačiau arba smūgiai buvo netikslūs, arba varžovų vartininkas puikiai gynė savo vartus.