Po pertraukos – pralaimėjimas

Po pustrečios savaitės pertraukos eilines Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos rungtynes trečiadienį žaidė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai, kurie namuose priėmė ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje esančią „FA Šiauliai“ vienuolikę.

Pirmajame rate abi šios ekipos sužaidė lygiomis ir šį kartą nuo pat pirmų minučių kova buvo lygi. Įpusėjus pirmajam kėliniui, mažeikiškiai išsiveržė į priekį – įvartį pelnė Martynas Vėlyvis. Mūsų ekipos persvara laikėsi dešimt minučių – šiauliečiai išlygino rezultatą, tad pirmas kėlinys baigėsi taikiai rezultatu 1:1.
Antrame kėlinyje sėkmė lydėjo svečius – kėlinio viduryje jie vieną po kito pelnė du įvarčius ir iš Mažeikių išsivežė pergalę – 3:1.
„Atmosfera“ su 10 taškų ir toliau išlieka 15-oje turnyrinės lentelės vietoje. Šiose pirmenybėse mūsų futbolininkams liko sužaisti penkerias rungtynes.
Sekmadienį Vilniuje mūsų ekipos varžovas bus „FK Vilnius“. Ši komanda yra surinkusi 26 taškus ir yra 12-oje turnyrinės lentelės vietoje.

One Reply to “Po pertraukos – pralaimėjimas”