Pralaimėta paskutinėmis sekundėmis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrąją nesėkmę iš eilės Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse patyrė mūsų miesto „VIP“ ekipa ir antrą kartą iš eilės varžovams nusileista paskutinėmis rungtynių sekundėmis.
Trečiadienį mažeikiškiai rungtynes Jonavoje su „Jonavos vikingais“ pradėjo puikiai – jau šeštą minutę po Mariaus Šlutos ir Daliaus Keršio taiklių smūgių pirmavo rezultatu 2:0. Viskas apsivertė antrame kėlinyje – kėlinio viduryje salės šeimininkai išlygino rezultatą, o paskutinę susitikimo akimirką, likus devynioms sekundėms iki rungtynių pabaigos, pelnė trečią įvartį ir išplėšė pergalę 3:2.
Antrasis komandos treneris Antanas Bulošas „Santarvei“ sakė: „Pradėjome gerai, tačiau vėliau praradome koncentraciją, žaidėme atvirą futbolą ir ypač nesėkmingai susiklostė rungtynių pabaiga. Gaila taško: abi komandos buvo vienodo pajėgumo. Manau, šį kartą tik sportinė Fortūna lėmė, kad patyrėme pralaimėjimą.“
Artimiausios rungtynės mūsų ekipai numatytos lapkričio 4-ąją, kai „VIP“ išvykoje susitiks su „SC Gargždų taškas“.