Prieš pertrauką – pergalė ir pralaimėjimas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybėse dalyvaujanti miesto „Atmosferos“ ekipa praėjusią savaitę sužaidė dvejas rungtynes – baigė pirmąjį ir pradėjo antrąjį pirmenybių ratą.

Paskutinės pirmenybių pirmojo rato rungtynės vyko trečiadienį namuose – mažeikiškiai susitiko su Trakų „Riterių B“ ekipa. Jas „Atmosfera“ laimėjo 3:2.
Šeštadienį išvykoje Jonavoje mažeikiškiai žaidė pirmąsias antrojo rato rungtynes, jų rezultatas 2:4 „Jonavos“ naudai.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Prieš pertrauką – pergalė ir pralaimėjimas”

  1. Tam "KAS YRA FANAI" parašė:

    Na laimėjo tas vienas rungtynes prieš Riterius B , kurias šiaip ne taip ištempė (3:2), pirmaudami po pirmo kėlinio 3:0, antrame kėlinyje, ypač jo pabaigoje, faktiškai iš savo baudos aikštelės tik kamuolius spardė kuo toliau nuo vartų. Dar koks 5 minučių, ir būtų gavę. Dėl pastiprinimo – tai gynybos ramstis ir buvo tas naujas pastiprinimas – patyrės gynėjas, ir beje mažeikietis, Karolis Gricius, kurį tik dabar pasikvietė Atmosfera. Dar Atmosfera kažkokį žaidėją pasikvietė ir iš Tauragės. Dėl Tavo komentaro galiu pasakyti tiek, kad “Jobanas” esi pats, todėl ir tildyk pats save. Palaikyti komandą žinoma būtina, tačiau be dar didesnio pastiprinimo geresnių rezultatų bus labai sunku pasiekti. Ir dar nereikia pamiršti artėjančio rudens, kai tas Atmosfera jaunimas išsivažinės studijuoti į kitus miestus. Ką tada statys į startinę sudėtį – turbūt liks tik 16 – 17 (- mečius).

  2. Robertas parašė:

    Viščiukai skaičiuojami rudenį,galutinė lentelė ir parodys sezono pasiekimus. Norint užimti saugią vietą,kad neiškristi į 2lygą,reikia užimti mažiausiai 12vietą,o iki saugumo dar labai toli. Juolab,kad ir visos kitos,aukščiau esančios komandos, nesėdi rankų sudėję o pagal galimybes stiprinasi ir ruošiasi antram ratui. Taškų lengvai niekas nedalins,o mums dar reikia juos pasivyti ir pralenkti. Be pastiprinimo nebūčiau didelis optimistas,kad tai pavyks,nors ir labai norėtųsi.

  3. Kas yra fanai parašė:

    Kur dingo komentarai kur dingo stumimai uztilkit jus visi heiteriai nes dabar uztylde jumis visi matote atsigauna jaunimas ir dirba nereikia jiem nieko pastiprinimo tegu tobuleja jie ir isauga geri futbolistai o jus cia varot geriau eitute ir palaikytute heiteri jibani

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*