Rajono krepšinio čempionate – atkrintamosios kovos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono krepšinio pirmenybėse baigėsi antrojo etapo kovos, aštuonios stipriausios ekipos sekmadienį stos į atkrintamųjų dvikovų etapą.

Porų nugalėtojus lems taškų skirtumas

Rajono krepšinio čempionato reguliariojo sezono nugalėtoja tapo „Kvistija RV“ komanda, kuri per aštuoniolika žaistų rungtynių patyrė tik vieną pralaimėjimą.
Po šios ekipos toliau išsirikiavo praėjusį sezoną B krepšinio lygoje triumfavusi „Kvistija“, ketvirtąją vietą A krepšinio lygoje užėmusi „Translandija“, bronzinė rajono krepšinio prizininkė „Varduva“ bei praėjusio sezono rajono krepšinio čempionė „Nafmera“ (buvęs „Lukoil“), stipriausiųjų šešetuką užbaigė B lygos trečios vietos laimėtoja „Sedula“. Į atkrintamąsias varžybas taip pat pateko „Grandų“ ir „Hertel“ komandos, o „Krakiai“, „Laumės baldai“, „NSK“ ir „Purvėnai-Ekovalis“ kovas šio sezono čempionate jau baigė.
Atkrintamųjų mačų rungtynės vyks sekmadieniais, pirmosios ketvirtfinalio dvikovos vyks jau šį sekmadienį „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje. Nuo dešimtos valandos į aikštelę išbėgs „Kvistija RV“ su „Hertel“, po jų rungtyniaus „Kvistija“ ir „Grandai“, tryliktą valandą susikaus „Translandija“ su „Sedula“, o dieną vainikuos „Varduvos“ ir „Nafmeros“ rungtynės.
Porų nugalėtojai paaiškės po dvejų rungtynių mačo, nugalėtoją lems taškų skirtumas. Tokia pat sistema vyks ir pusfinalių bei finalų mačai.

Lėmė patyrę žaidėjai

Kalbėdamas apie čempionatą reguliariojo sezono nugalėtojų komandos treneris Algimantas Giedra pažymėjo, kad pirmenybių sistema lūkesčius pateisino – žaidžiama daug rungtynių, be to, ir silpnesnėms ekipoms įdomiau žaisti su stipresnėmis komandomis ir tobulėti. Na, o susirinkti šešioms ekipoms ir žaisti tris ratus tarpusavyje, virti tik savo sultyse – visiškai neįdomu.
„Mūsų lyderiavimą lėmė tikriausiai tai, kad į komandą susibūrė patyrę žaidėjai, ne vienerius metus rungtyniavę ir reprezentacinėje miesto ekipoje. Nesakau, kad jau galime kabintis ant kaklo medalius – liko apylygės komandos. Patinka jauna, perspektyvi „Varduvos“ ekipa, „Seduloje“, atrodo, susibūrę eiliniai žaidėjai, tačiau tai karių komanda, kuri rodo charakterį, kovoja iki galo, todėl gali pateikti ne vieną siurprizą“, – prognozavo A. Giedra.
Pasak krepšinio specialisto, per atkrintamąsias varžybas būna visko, buvusi aukštai komanda gali atsidurti labai žemai, tereikia neįvertinti varžovų, juk viską lemia dvejos rungtynės.

One Reply to “Rajono krepšinio čempionate – atkrintamosios kovos”

  1. fanas parašė:

    sedula valio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*