Rajono krepšinio lyderiai taškų nebarstė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono krepšinio čempionate komandos sužaidė antrojo pirmenybių etapo trečiojo turo susitikimus. Iki etapo pabaigos liko du turai.
Pirmosios susitiko komandos, kurios rungiasi dėl dviejų kelialapių į atkrintamąsias varžybas. Nugalėjo komandos, kurios yra arčiausiai tikslo – septyniolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai rezultatu 68:63 nugalėjo tirkšliškius, o „Ekovalis“ 78:64 privertė pasiduoti „Geoidą“. Paskutinėse rungtynėse „Laumės baldai“ 24 taškų skirtumu sutriuškino krakiškius.
Pirmojo šešetuko komandų susitikimuose užfiksuoti tokie rezultatai: pirmąją vietą užimanti „Kvistija-RV“ rezultatu 69:63 nugalėjo trečioje vietoje esančią „Translandiją“, antri esantys „Nafmeros“ krepšininkai 77:65 privertė pasiduoti „Grandus“, kurie yra šešti, o turnyrinės lentelės kaimynų „Varduvos“ ir „Sedulos-Aibės“ dvikovą 63:54 laimėjo sediškiai.
Ketvirtasis antrojo etapo turas vyks šį savaitgalį dviejų miesto mokyklų – M. Račkausko gimnazijos ir „Ventos“ progimnazijos, sporto salėse.