Rajono krepšinio pirmenybėse – trivaldystė

Sporto mokyklos auklėtiniai (raudona apranga) du kėlinius sugebėjo priešintis „Kvistijos-RV“ vyrams. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo spalio mėnesio prasidėjusiame rajono krepšinio čempionate kitą savaitgalį prasideda antrojo etapo susitikimai.


Susiskirstė į šešetukus 

Savaitgalį baigėsi rajono krepšinio čempionato pirmojo etapo kovos. Intriguojantis pirmasis etapas baigėsi lyderių dvikova, kurioje „Translandija“ po pratęsimo rezultatu 69:63 palaužė „Nafmerą“ ir tapo čempionato lydere. „Translandija“ savo sąskaitoje turi devynias pergales ir yra patyrusi du pralaimėjimus. 
Tiek pat taškų surinko ne tik „Nafmera“, atsidūrusi antroje vietoje, bet ir „Kvistija-RV“, kuri 89:67 palaužė šešiolikmečius sporto mokyklos auklėtinius. Ketvirtąją vietą užėmė „Varduva“, kuri pastarosiose rungtynėse 61:79 nusileido rajono čempionei „Sedulai-Aibei“, užimančiai penktąją vietą.
Į šešetuką taip pat pateko „Grandai“, kurie 65:54 privertė pasiduoti „Geoidą“. Už stipriausiųjų šešetuko ribos liko „Ekovalis“, „SM-97“, „Geoida“, „Laumės baldai“, „Krakiai“ ir „Tirkšliai“.


Čempionatas kelia intrigą 

„Auklėtiniai su „Kvistija RV“ žaidė kaip lygūs su lygiais du kėlinukus, paskui varžovai pamatė, kad juokauti su mumis negalima, įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo pergalę. Ar tokie turnyrai jaunimui reikalingi? Be abejo, būtini. Jaunimas pamato, kas yra vyrų krepšinis, pasistumdo su gerokai vyresniais žaidėjais, užsigrūdina, o vėliau žaisdami su bendraamžiais aikštelėje jaučiasi gerokai tvirčiau. Aš tik už tai, kad bent viena Sporto mokyklos komanda būtinai žaistų rajono vyrų pirmenybėse“, – apie paskutiniojo turo rungtynes kalbėjo Sporto mokyklos šešiolikmečių treneris Algimantas Giedra. 
Kalbėdamas apie pirmąjį etapą, treneris pažymėjo, kad tokio įdomaus čempionato seniai bėra tekę stebėti – jis nenusakomas, prognozuoti, kas laimės pirmenybes, bergždžias reikalas, net ir sąlyginai silpnos komandos kimba į atlapus pripažintiems lyderiams.
„Nuo to žiūrovams ir sirgaliams tik įdomiau. Yra penkios komandos, kurios realiai gali pretenduoti į nugalėtojų vardus. Kai susirenka kituose miestuose studijuojantys žaidėjai, visai neblogai atrodo „Varduva“, o ką jau kalbėti apie tris pirmaujančias ekipas“, – sakė A. Giedra.
Nuo kito šeštadienio prasideda antrojo etapo kovos, kuriose ekipos yra pasiskirsčiusios į du šešetukus. Pirmojo šešetuko komandos tarpusavyje sužais vieno rato varžybas, po kurių ir paaiškės vietos, iš kurių ekipos startuos atkrintamųjų varžybų etape. Kitas šešetukas taip pat žais vieno rato varžybas, po kurių paaiškės dvi ekipos, pateksiančios į atkrintamąsias varžybas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*