Rajono tinklinio čempionė – „Komanda X“

Rajono tinklinio pirmenybėse triumfavo jaunatviška „Komanda X“. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Intriguojančiomis finalo rungtynėmis pasibaigė pusę metų trukęs rajono tinklinio čempionatas. Pirmą kartą jo nugalėtojais tapo tik šį sezoną susibūrusi „Komanda X“.

Savaitgalį į Pavasario pagrindinės mokyklos sporto salės aikštelę pirmieji išbėgo dėl bronzos apdovanojimų kovojusių „UNIS Steel-MT Group“ ir „Žydrius ir KO“ komandų tinklininkai. Pergalę 3:1 šventė „UNIS Steel-MT Group“, ji tapo šio sezono bronzos medalių laimėtoja.
Finalas tarp dviejų stipriausiųjų sezono ekipų – reguliariajame sezone pirmą vietą iškovojusios „Komandos X“ ir antroje vietoje likusios „Specnuomos“ – buvo permainingas ir įtemptas: pirmuosius du setus 25:23 ir 25:16 laimėjo „Specnuoma“, bet lyderiai nepalūžo ir išlygino rezultatą, kitus du setus laimėję 25:15 ir 25:22. Lemiamame sete rezultatu 15:12 triumfavo „Komanda X“, ji ir šventė pergalę finale – 3:2.