Ralio sprinto čempionato etape Elektrėnuose – mažeikiškių pergalės

Tado Sireikos ir Modesto Siliūno ekipažas skuba į finišą. Nuotrauka iš klubo archyvo

Elektrėnuose vykusiame priešpaskutiniame automobilių ralio sprinto čempionato etape puikiai pasirodė Mažeikių ASK ekipažai – užimtos visos trys pirmosios vietos.

Nugalėtojai – trys mažeikiškių ekipažai

Dvi dienas Elektrėnuose vyko didelis automobilių sporto renginys „DHL Rally Elektrėnai 2015“ –  automobilių ralio pirmenybių šeštasis ir ralio sprinto čempionato penktasis etapai. Iš viso varžybose jėgas išbandė per septyniasdešimt ekipažų.
„Penktadienį vyko susipažinimas su trasa bei iškilmingas renginio atidarymas. Kitą dieną teko įveikti aštuonis greičio ruožus. Jie paliko gerą įspūdį – techniški ir greiti, labai panašūs į pasaulio ralio pirmenybių trasas Suomijoje. Buvome tinkamai joms pasiruošę, todėl išvengėme klaidų, gedimų ir patys nustebinome save – visi ekipažai užėmė pirmąsias vietas“, – pasakojo Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas.
Nugalėtojais savo klasėse tapo mažeikiškių ekipažai: Tadas Sireika su Modestu Siliūnu (važiavę automobiliu „BMW Compact“), Modestas Juodpusis su Vytautu Šoriu („Renault Clio“) ir Vitalijus bei Vytenis Plastininai („Mitsubishi Lancer Evo“).
Šie rezultatai leido Mažeikių ASK iškovoti pirmąją vietą penktajame ralio sprinto pirmenybių etape.

Viską lems paskutinis etapas

„Pirmojo etapo pusę važiavome ramiai, laikėmės antrų trečių pozicijų. Antroje varžybų dalyje surizikavome, padidinome greičius ir rizika pasiteisino, iškovojome pirmąsias vietas. Džiugu dėl Tado ir Modesto ekipažo – Viekšniuose jie vertėsi jau trečiajame greičio ruože, dabar pirmą kartą finišavo pirmi ir be nuotykių“, – pasidžiaugė V. Plastininas.
Vadovo ekipažas kol kas vienintelis iš mažeikiškių užsitikrino šalies čempionų vardus šių metų sezone, tuo tarpu kitose klasėse dar daug nežinomųjų ir viskas paaiškės paskutiniame, šeštajame, etape „Rally Classic Druskininkai 2015“, kuris vyks spalio 2–3 dienomis.
„Šiuo metu komandinėse pirmenybėse užimame antrąją vietą, atsiliekame nuo Šiaulių „Rally 4 FUN“, turime tik teorinių galimybių juos aplenkti. Tuo tarpu M. Juodpusio ir V. Šorio ekipažui reikia važiuoti maksimaliai ir dar laukti, kaip važiuos varžovai, tada galima kovoti ir dėl bendros trečiosios vietos sezone“, – sakė komandos vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*