Ralio sprinto etapas baigėsi Mažeikių klubo pergale

Nuotrauka iš Mažeikių ASK archyvo

Aštuntą kartą Viekšnių apylinkėse vyko automobilių lenktynės – ekipažai rungtyniavo tradiciniame ralio sprinto etape „Viekšniai 2018“.
Po etapo šeimininkai triumfavo komandinėje įskaitoje, o asmeninėse varžybose prizus susirinko Latvijos atstovai.

Prizai atiteko latviams

Prie varžybų starto linijos šiais metais stojo 51 ekipažas iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Šios varžybos buvo dviejų šalių automobilių ralio sprinto čempionatų etapai: lietuviams tai buvo pirmenybių ketvirtasis etapas, latviams – penktasis.
Ralio sprinto dalyviams teko įveikti devynis greičio ruožus, kurių bendras ilgis – daugiau nei 63 kilometrai.
Sėkmė šiose varžybose nusišypsojo latviams Marekui Švarcui-Švampaniui su Armandu Lūkiniu, kurie tapo ralio sprinto nugalėtojais, jie septyniolika sekundžių aplenkė Mažeikių automobilių sporto klubui (ASK) atstovusį ekipažą – latvius Vigo Rūbenį su Kristapu Egličiu. Trečią vietą iškovojo taip pat Latvijos ekipažas Kristapas Sarma ir Sandis Drukis.
Geriausiai iš lietuvių sekėsi Egidijui Gelūnui su Kristupu Adinavičiu, kurie nugalėtojams pralaimėjo minutę ir penkias sekundes.

Ekipažams sekėsi skirtingai

Šiais metais trasoje varžėsi 7 Mažeikių ASK atstovaujantys ekipažai.
Pirmas vietas savo klasėse iškovojo Tomas Sireika su Giedriumi Šileikiu bei Jonas Sluckus su Povilu Reisu, antrą vietą užėmė Tomo Ramanausko su Virginijumi Janulevičiumi ekipažas.
Dėl pavarų dėžės problemų jau po antrojo greičio ruožo iš lenktynių pasitraukė Vitalijaus ir Vytenio Plastininų ekipažas, gedimas sustabdė brolių Justo ir Tito Simaškų važiavimus, trasoje apsivertė ir varžybų nebaigė Roko Varkalio ir Tomo Sakalausko ekipažas.
Komandinėje įskaitoje Mažeikių ASK tapo etapo nugalėtoju, aplenkęs Ukmergės ir Kelmės ASK komandas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*