Rankų lenkikai pasidabino medaliais

Eglė Pociūtė (kairėje) savo kategorijoje įveikė visas varžoves, o ir absoliučioje įskaitoje nužygiavo iki finalo. Nuotrauka iš komandos archyvo

Po vasaros pertraukos į pirmąsias rankų lenkimo varžybas vykę mažeikiškiai sportininkai grįžo ne tuščiomis – iškovota vienuolika įvairių spalvų medalių.

Pirmosios po vasaros sezono rankų lenkikams vykusios varžybos buvo suorganizuotos Gargžduose – nors jos vadinosi „Žemaitijos taurė“, tačiau varžėsi septyniasdešimt sportininkų iš visos Lietuvos.
„Į pirmąjį jėgų išbandymą vyko net šešiolika mažeikiškių, tačiau didžioji dalis iš jų buvo jaunimas, o šiose varžybose buvo varžomasi tik suaugusiųjų grupėje. Nors daug prizinių vietų dėl šios priežasties nesitikėta, tačiau rezultatai mus nudžiugino“, – sakė sportininkus paruošęs jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.
Šį kartą medaliais džiaugėsi tik penki mūsų rajono atstovai – Marius Urbonas triumfavo sportininkų su negalia grupėje, o Eglė Pociūtė nugalėjo abiejose rankų lenkimo rungtyse. Antrąsias vietas lenkiant tiek kaire, tiek dešine ranka savo svorio kategorijoje iškovojo Laurynas Bučys, trečiąsias – perspektyvi sportininkė Aistė Butoniūtė, trečiąją vietą lenkiant dešine ranka iškovojo Žygimantas Buzas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*