Rato pabaigoje – įspūdinga pergalė

Įspūdinga pergale Nacionalinės krepšinio lygos antros grupės (kovojama dėl 9–15 vietų) pirmąjį ratą ketvirtadienį baigė Mažeikių „Ereliai“. Jie rezultatu 115:67 namuose sutriuškino Molėtų „Ežerūną“.

Iniciatyvą mažeikiškiai perėmė nuo pirmų rungtynių minučių – po pirmo kėlinio „Ereliai“ pirmavo rezultatu 29:16, antrame kėlinyje šis skirtumas padidėjo vienu tašku.
Antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkų dominavimas buvo akivaizdus – trečiajame kėlinyje jų persvara siekė 22 taškus, o ketvirtasis kėlinys laimėtas net rezultatu 35:9.
Šiose rungtynėse mūsų komanda iš 18 mestų tritaškių pataikė dešimt, net septyni ekipos žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias iš šio būrio buvo Mogga Lado, pelnęs 24 taškus.
Pirmajame rate „Ereliai“ iškovojo penkias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, su 16 pergalių jie po pirmojo rato užima dešimtą vietą. Šeštadienį prasideda antrojo rato kovos, mažeikiškiai vėl susikaus su „Ežerūnu“, tik dvikova šį kartą vyks Molėtuose.