Šachmatininkai kviečia į sezono uždarymą

Atviromis AB „Mažeikių nafta“ šachmatų pirmenybėmis savaitgalį rajono šachmatininkai užbaigė sezoną. Nors šiose varžybose geriausiai pasirodęs naftininkų atstovas Raimondas Paškevičius užėmė tik trečiąją vietą, jam šis sezonas buvo vienas iš geriausių. Pirmąją vietą pelnė svečias iš Žemaičių Kalvarijos Laimonas Sabaliauskas, antras liko G. Paulauskas. R. Paškevičius, kuris per pastaruosius dešimt metų ne kartą kėlė naftininkų vėliavą ant nugalėtojo ir kitų prizinių pakylų, šį sezoną tai darė dažniau nei bet kada.Rajono „Žaibo“ ir „Greitųjų“ šachmatų pirmenybės baigtos be pralaimėjimų ir užimtos pirmosios vietos, tarpregioniniame „Mažeikiai-Seda 2004“ šachmatų turnyre ir virtualiame „MatoInfo“ turnyre per chess.lt taip pat užimtos pirmosios vietos ir komandinėje, ir asmeninėje įskaitose. Ant antrojo pakylos laiptelio sugebėjo pakilti Egidijus Petrikas ir Saulius Šimkus. Dukart trečias šiose varžybose buvo G. Paulauskas. Sėkmingai virtualiame „MatoInfo“ turnyre pasirodė ir Vitalijus Balčytis – antroji vieta, trečias G. Paulauskas.
Jaunimo įskaitoje nugalėjo Kaune studijuojanti J. Seliokaitė, antras taip pat Kaune studijuojantis Audrius Jezdauskas, trečias – sediškis Egidijus Jezdauskas. Šį sezoną buvo pagerbtas 70-mečio sulaukęs ŠK „Matas“ veteranas S. Dermontas.
Dėkojame rajono Savivaldybės administracijai, NVO koordinatoriams, šį sezoną klubo veiklą rėmusioms AB „Mažeikių Lokys“, AB „Ingman ledai“, Sedos seniūnijai, AB „Mažeikių nafta“ profsąjungai, šachmatininkams R. Girskiui ir A. Konteniui, visiems ŠK „Matas“ šachmatininkams, su kurių pagalba šį sezoną vykę renginiai buvo geriau organizuoti, susiklostė tradicijos, jie vis labiau laukiami.
Visus mėgstančius ar besidominčius šachmatais kviečiame į šį sekmadienį Ventos g. 8a vyksiantį šachmatų sezono uždarymą, kuriame bus pagerbti geriausiai per sezoną pasirodę rajono šachmatininkai. Norintys galės pažaisti greitųjų šachmatų turnyre. Renginio pradžia 11val.
Gintaras PAULAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video