Salės futbolininkai startavo pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį startavo Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybės, kuriose jau trečią kartą dėl trofėjų kaunasi ir Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai. Pirmenybes jie pradėjo pergalingai.

Pirmosiose čempionato rungtynėse mažeikiškiai namuose priėmė kitą pirmenybių senbuvį Vilniaus „Vievio žiedą“. Rungtynių pradžia mūsų ekipai susiklostė sėkmingai – Antano Bulošo, Mariaus Šlutos ir Haroldo Vaineikio taiklūs smūgiai lėmė, kad po pirmojo kėlinio mūsų ekipa jau pirmavo rezultatu 3:0.
Antrajame kėlinyje „VIP“ futbolininkai leido varžovams vėl grąžinti intrigą į rungtynes – per penkias minutes vilniečiai pelnė du įvarčius ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Tačiau jų sėkmė buvo neilga – rungtynių pabaigoje Julius Mockus ir Marius Šluta dar po kartą nuginklavo varžovų vartininką ir „VIP“ šventė pergalę rezultatu 5:2.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.