Salės futbolininkams namuose – „pergalių badas“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujančiai Mažeikių „VIP“ ekipai šį sezoną niekaip nepavyksta pasiekti pirmosios pergalės namuose: šeštadienį rezultatu 1:4 pralaimėta trečioje vietoje pirmenybėse žengiančiai „Gargždų pramogos SC“ ekipai.

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo agresyviai: jau dvyliktąją minutę Arūnas Šteinas „VIP“ ekipą išvedė į priekį. Po minutės svečiai atsakė taikliu smūgiu. Pirmasis rungtynių kėlinys pasibaigė rezultatu 1:1, viskas sprendėsi antrajame: jo pabaigoje po gargždiškių kontratakų mažeikiškiai praleido du įvarčius, po to nerealizavo dešimties metrų baudinio, o paskutinėmis rungtynių akimirkomis, kai vartininkas buvo pakeistas į aikštės žaidėją, praleido ir ketvirtąjį įvartį.
Po šios nesėkmės Mažeikių ekipa nukrito į paskutinę, aštuntąją, turnyrinės lentelės vietą, šį šeštadienį jų laukia rungtynės Vilniuje su „FC Turbotransfers“ komanda.
Lietuvos salės futbolo taurės ketvirtfinalio rungtynėse mažeikiškiai susitiks su Vilniaus „Bekentu“. Šios rungtynės vyks vasario 6-ąją Mažeikiuose, jų nugalėtojas patenka į taurės turnyro pusfinalį.