Salės futbolo etapo pabaigoje – rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį baigėsi Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių pirmasis etapas. Jį vainikavo itin rezultatyvios rungtynės: Mažeikių komanda „VIP“ ir „FA Šiauliai“ išsiskyrė taikiai – 9:9.

Žaisdami be pagrindinio komandos vartininko, kuris rungtynes turėjo praleisti dėl geltonų kortelių, mažeikiškiai visą susitikimą buvo besivejančiųjų vaidmenyje: svečiai jau ketvirtą minutę pelnė įvartį, po kelių akimirkų Edgaras Baranauskas rezultatą išlygino. Toliau vėl sekė gera šiauliečių atkarpa – jie vieną po kito pelnė į mūsų vartus tris įvarčius, tačiau tas pats E. Baranauskas ir Tadas Markevičius sugebėjo skirtumą sumažinti iki 3:4 ir tik kėlinio pabaigoje šiauliečiai padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.