Šaškininkai veteranai – tarp čempionato nugalėtojų

Algirdas Urbonas (stovi kairėje) ir Borisas Družininas (stovi dešinėje) veteranų čempionate persekiojo vienas kitą lenktynėse dėl titulo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Iš Lietuvos veteranų rusiškų šaškių čempionato mažeikiškiai grįžo ne tuščiomis – jie pelnė medalių, iškovojo kelialapį į pasaulio čempionatą.

Gelgaudiškio dvare, įsikūrusiame ant vaizdingo Nemuno kranto Šakių rajone, antrus metus iš eilės vyko Lietuvos veteranų rusiškų šaškių čempionatas. Tarp 34 dalyvių savo jėgas išbandė ir keturi šaškių mylėtojai mažeikiškiai: Borisas Družininas, Algirdas Urbonas, broliai Vytautas ir Petras Rakščiai.
Varžybos vyko šveicariška sistema, kurioje buvo žaidžiami devyni turai, viena partija truko trisdešimt minučių su kiekvienam žaidėjui ėjimui pridėtomis dešimčia sekundžių.
Varžybose nuo pat pradžių, iškovojęs tris pergales iš eilės, lyderiavimą perėmė 81-erių metų B. Družininas, kuris pernai buvo čempionato bronzos medalininkas. Nuo jo beveik neatsiliko 14 metų jaunesnis A. Urbonas, jų dvikova septintajame ture baigėsi lygiosiomis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video