Savaitgalį rungėsi dviračių mėgėjai

Ketvirtus metus iš eilės dviračių ir adrenalino mėgėjai rinkosi į Mažeikių turistų klubo rengiamas dviračių kroso ir dviračių technikos varžybas.
Sudėtingomis oro sąlygomis renginio dalyviai turėjo įveikti 20 kilometrų trasą.


TRASA BUVO SUDĖTINGA
Tradiciniame turistų klubo organizuojamame dviračių krose pasiryžo dalyvauti 21 dviračių mėgėjas ne tik iš Mažeikių rajono, bet ir iš Klaipėdos bei Šiaulių. Dviračių technikos varžybomis susidomėjo 16 vaikų iš įvairių miesto mokyklų. Jiems buvo parengta trasa su kliūčių ruožais.
Vyriškosios lyties varžybų dalyviai turėjo įveikti 20 kilometrų trasą: nuo pavenčių šašlykinės iki Krakių ir atgal. Moterims parinktas lengvesnis kelias: iki Naikių tilto ir atgal.
„Buvo tikras krosas – daug lietaus, purvo, sunkumų, griovių“, – „Santarvei“ teigė Mažeikių turistų klubo pirmininkė Gražina Tamašauskaitė.

GERIAUSIAI SEKĖSI MŪSIŠKIAMS
Sudėtingoje dviračių kroso trasoje buvo vertinamas greitis. Mūsiškiams sekėsi geriausiai. Trasą per 57 minutes ir 22 sekundes įveikęs pirmąją vietą laimėjo turistų klubo narys Vytautas Valantinas, antrąją – mažeikiškis Evaldas Uikys, trečiąją – taip pat mažeikiškis Jonas Glodenis, kuris 22 sekundėmis aplenkė ketvirtosios vietos laimėtoją šiauliškį Egidijų Serafinavičių.
Moterų dviračių krose geriausiai sekėsi Vidai Kesminienei, ji finišą pasiekė per 53 minutes.
Kol suaugusieji varžėsi dviračių trasoje, vaikai rungėsi dviračių technikos varžybose. Aktyviausi ir drąsiausi buvo jaunučiai iki 12 metų. Šioje grupėje pirmąją vietą užėmė Mantvydas Rancas, antrąją – Danas Ulčinas, trečiąją – Armandas Rancas. Jaunučių grupėje nuo 12 metų pirmąją vietą laimėjo Domantas Varnas, antrąją – Donatas Remeza.
Varžybų dalyviams buvo įteiktos taurės, diplomai bei varžybų rėmėjo prizai.
Nuotr. Dmitrijaus DEMIDOVO.: Kroso rengėjai apdovanoja sudėtingoje trasoje pasiryžusius dalyvauti dviračių mėgėjus.

Dviračių technikos varžybose jaunučių grupėje iki 12 metų geriausiai pasirodė Mantvydas Rancas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*