Sėkmė lydėjo dvejetų varžybose

Iš jaunučių pirmenybių Irmantas Daukontas (kairėje), lydimas trenerio Raimondo Jackevičiaus, grįžo su dviem medaliais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių (iki penkiolikos metų ir jaunesni) stalo teniso pirmenybės, kuriose rungtyniavo po 24 pajėgiausius Lietuvos vaikinus ir merginas.

Po atrankinių varžybų teisę dalyvauti čempionate iškovojo trys Mažeikių sporto mokyklos trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtiniai: Irmantas Daukontas, Rusnė Vasarytė ir Amelija Nicytė.
Puikiai jame pasirodė Irmantas – vaikinų asmeninėse varžybose jis liko tik per žingsnį nuo prizininkų pakylos – užėmė ketvirtąją vietą. O dvejetų varžybose iškovojo medalius – šiose varžybose kartu su šiauliečiu Valentu Rimkumi tapo šalies čempionu, mišrių dvejetų varžybose poroje su vilniete Emilija Riliškyte pasidabino bronzos apdovanojimu. Mūsų merginos po varžybų pogrupiuose į stipriausiųjų aštuntuką nepateko.
„Manau, kad asmeninėse varžybose žaidimas aštuntuke Irmantui susiklostė nesėkmingai – jis įveikė šalies čempioną, tačiau pralaimėjo šeštąją vietą užėmusiam sportininkui; šis pralaimėjimas atėmė iš jo trečios vietos medalį. O dvejetų varžybose, kur bežaistų, jis tampa nugalėtoju ar prizininku – šiemet jau tapo rajono suaugusiųjų mišrių dvejetų čempionu ir rajono vicečempionu vyrų dvejetų varžybose“, – auklėtinio pasirodymą vertino treneris R. Jackevičius.

One Reply to “Sėkmė lydėjo dvejetų varžybose”

  1. Ingrida parašė:

    Šaunuolis, džiaugiasi širdis. Ačiū treneriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*