Senjorai pakartojo laimėjimą

Antrus metus iš eilės žemaičių senjorų taurė įteikta Mažeikių „Impulsui“. Nuotrauka iš komandos archyvo

Antrus metus iš eilės mažeikiškiai futbolo senjorai vėl triumfavo Žemaitijos senjorų salės futbolo pirmenybėse.

Į pirmąją vietą – paskutiniame ture

Žemaitijos regiono senjorų salės futbolo pirmenybėse rungtyniavo aštuonios komandos iš Tauragės, Šiaulių, Plungės, Telšių, Mažeikių, Kretingos Kuršėnų ir Joniškio. Pirmajame etape tarpusavyje sužaista po du kartus ir pirmąsias keturias vietas užėmusios komandos Tauragėje susirinko į finalo ketverto varžybas.
„Pernai pirmą kartą dalyvaudami tokiame čempionate iškovojome nugalėtojų vardus, tad šiemet norėjome pakartoti šį pasiekimą. Buvo sunku – visą laiką buvome ketvirti, antri ir tik po paskutiniojo turo pašokome į pirmąją vietą ir patekome į finalo ketvertą“, – pasakojo vienas iš  komandos žaidėjų Algirdas Mika.
Pirmosiose pusfinalio varžybose susitiko Mažeikių „Impulso“ ir ketvirtą vietą užėmusi Plungės „Babrungo“ komandos. Aiškiai stipresni buvo mažeikiškiai, kurie nugalėjo rezultatu 7:2, o tris įvarčius pelnė Antanas Bulošas.

Vasaros turnyre nedalyvaus

Finale susitiko Mažeikių „Impulsas“ ir Kuršėnų „Kuršėnai“. Po pirmojo kėlinio komandos išsiskyrė be įvarčių. Jau antro kėlinio pradžioje mažeikiškiai įsiveržė į priekį ir, spausdami varžovus, šventė gražią pergalę rezultatu 4:0. Du įvarčius finale pelnė Antanas Bulošas, po vieną – Egidijus Žukauskas ir Dalijus Vozbutas.
Be pagrindinės nugalėtojų taurės, mūsų komandos žaidėjai pelnė ir asmeninius prizus –  geriausio finalo ketverto vartininko – Ramūnas Batavičius, rezultatyviausio žaidėjo – Antanas Bulošas, geriausio komandos žaidėjo – Dalijus Vozbutas.
„Noriu pagirti visus vyrus, kurie negailėjo jėgų ir laiko bei sugebėjo finalo antrajame kėlinyje parodyti visus savo sugebėjimus ir valią. Dabar startuoja veteranų čempionatas aikštėse, tačiau jame mūsų komanda nedalyvaus – reikia didesnės sudėties ekipos, be to, žaisti didelėje aikštėje nebėra toks malonumas, kaip salėje, kur vyksta dinamiškesnis ir greitas futbolas“, – sakė A. Mika.

2 Atsakymai į “Senjorai pakartojo laimėjimą”

1. zosė parašė:

kas čia per titulas? senjorai, o kodėl ne sinjorai, arba bajorai? Išgalvoja vėjus juokdariai. Žaiskit su kamuoliu o ne su pavadinimais, kurių nesuprantate (Tai ispaniškas titulas, peršamas Lietuvoje).

2. Kur problema?:) parašė:

Kodel Mazeikiu futbolininkai sugeba iskovot kazka kol yra vaikai ir kai tampa sinjorais,o normaliam sporto amziuje 20-30 metu,nieko nelaimi?:)