Šiandien įvyks futbolo šuolis į aukštumas ***Su Balandžio 1-ąja!***

Sigito Strazdausko ir Linos Jokubauskaitės nuotr.

Neseniai atnaujintas centrinis Mažeikių stadionas, įrengta dirbtinės vejos aikštė, rajono krepšininkų žaidimas aukščiausioje šalies krepšinio lygoje, naujas investuotojas bei senos ir gilios futbolo tradicijos – visi susidėję faktoriai lėmė, kad mūsų miesto futbolo komanda vėl planuoja žygį į šalies futbolo viršūnę.

Rado investuotoją

Visos šios viltys gimė tada, kai komanda sulaukė naujo investuotojo – dviejų milijonierių iš egzotiškosios Šri Lankos pinigų. Tai jau ne pirmas atvejis, kai iš tokių egzotiškų šalių gauname paramą mūsų mieste vykdomiems projektams – mažeikiškiai dar atsimena kelių rajono valdininkų išvyką į Jungtinius Arabų Emyratus, kai islamą išpažįstančioje šalyje buvo ieškoma lėšų krikščioniškos bažnyčios statybai.

Darbai prasidėjo išsyk

„Jau šiandien pradedame darbus, kuriuos vadiname prioritetiniais, jeigu norime, kad Mažeikiuose būtų žaidžiamas aukštos klasės futbolas. Štai šiandien atgabenami stacionarūs statiniai, kuriuose bus persirengimo kambariai teisėjams ir komandoms, dušai, tualetai. Taip išspręsime jau daugelį metų mus kamuojančias problemas, kai žaidėjai po rungtynių eina maudytis į šalia esančius tvenkinius, tualetas yra kilnojamas, o teisėjai persirengia automobiliuose.
Ir tai tik pirmasis žingsnis – beveik visus standartus atitinkančiame miesto stadione jau projektuojamos persirengimo ir buitinės patalpos, kurios kažkodėl projektuotojų pirmtakų buvo „užmirštos“, – sakė nenorėjęs prisistatyti naujojo Mažeikių futbolo klubo atstovas.

Keis pavadinimą

Pirminiais „Santarvės“ duomenimis, komanda vadinsis Mažeikių „Lokomotyvas“, nes būsimųjų investuotojų pagrindinis verslas susijęs su tos šalies geležinkeliais, kurie yra labai išvystyti. Tikimasi, kad bus rengiami įvairūs geležinkelio projektai ir mūsų mieste, o ypač atkarpos į Latviją atkūrimas. Tai neabejotinai patrauks ir šalies geležinkelininkų dėmesį į mūsų komandą.
Žinodami, kad be geros sudėties sunku pasiekti norimų rezultatų, naujieji klubo vadovai jau veda derybas su keletu praeityje garsių žaidėjų iš Anglijos. Tikimasi, kad jie pamokys vietinius futbolininkus žaisti kiek galima „kiečiau“ – ir ne tik gynyboje.

3 Atsakymai į “Šiandien įvyks futbolo šuolis į aukštumas ***Su Balandžio 1-ąja!***”

  1. O kaip gerai būtų, jei ta būtų ne melas parašė:

    Su balandžio 1 d.

  2. nuomone. parašė:

    Tik atspindima graudi realybe, kai toks miestas neturi nornalaus futboli klubo. Kai a lygos klubo pinigai buvo isvogti verslininku o vienas is zmoniu dziaugsmas taip ir paskendo kazkur tamsoje…. aciu vagims kad neturime futbolo mazeikiuose:)))

  3. vardas parašė:

    Va cia tai joooo.. Mazeikiu opiausia problema sugebejo pasiepti :))) Geda ir dar karta geda, kad neturime net ir pirmos lygos komandos, visi puikiai zinome, kaip Mazeikiuose zmones rinkdavosi i futbola.. o dabar… salygos visos, isskyrus nesuvokiama dalyka – persirengimo kambariu nebuvimo, nekalbant apie dusa.. Geda geda geda !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*