Sportas | 2019-09-02 09:54 | Autorius:
Versija spausdinimui

Sostinėje – rezultatyvios lygiosios(0)

Sekmadienį tašką išvykos rungtynėse pelnė Mažeikių „FK Atmosferos“ futbolininkai, žaidžiantys Lietuvos futbolo federacijos pirmojoje lygoje ir užimantys 15-tą vietą.
Mažeikiškiai sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgiriu B“.
Dviejų lygiaverčių varžovų dvikova (vilniečiai turnyrinėje lentelėje yra 14-ti) mūsų ekipai prasidėjo sėkmingai – 37-tą rungtynių minutę Martynas Vėlyvis pelnė įvartį. Iki kėlinio pabaigos persvaros išlaikyti nepavyko – po dviejų minučių vilniečiai rezultatą išlygino.
Antro kėlinio pradžioje sėkmingai vilniečių vartus atakavo Gvidas Gineitis. Ir vis tik pergalės sostinėje mažeikiškiams pelnyti nepavyko, nes likus dvylikai minučių iki rungtynių pabaigos vilniečiai rezultatą išlygino – rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 2:2.
Mūsų komandai tai buvo ketvirtos lygiosios šio sezono čempionate. Turėdama 7 taškus „FK Atmosfera“ išlieka 15-oje turnyrinės lentelės vietoje.
Sekmadienį mažeikiškių laukia susitikimas namuose su „FA Šiauliai“ komandos futbolininkais, kurie yra penktoje vietoje. Pirmojo rato mažeikiškių dvikova su šiais varžovais baigėsi lygiosiomis – 2:2.