Sporto klubų prioritetas – aktyvus mažeikiškių laisvalaikis

Krepšinis ir tinklinis – prieinamiausios sporto šakos net trims rajono sporto klubams. Rajono krepšinio pirmenybėse „Lukoil“ klubui atstovauja „Nafmeros“ (tamsi apranga) komanda. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sportas ir sveika gyvensena – taip savo veiklą apibūdina net trys mūsų rajone veikiantys sporto klubai, krepšinį deklaravę kaip pagrindinę kultivuojamą sporto šaką.
Šią kryptį yra pasirinkę sporto klubas „Varduva“, krepšinio sporto klubas „Viekšniai“ ir „Lukoil Baltija“ darbuotojų sporto klubas.

Skaičiuoja antrą dešimtmetį

Prieš 16 metų pirmą kartą rajono krepšinio pirmenybėse debiutavo „Varduvos“ komanda, kurią sudarė šios mūsų mieste įsikūrusios bendrovės darbuotojai. Prieš 11 metų, siekiant efektyvesnio krepšinio komandos administravimo, buvo įsteigtas sporto klubas „Varduva“.
„Per šį laikotarpį pasiekėme daug – komanda tapo ir rajono krepšinio čempione, ir prizininke. Minėdami dešimtmetį, surengėme sporto šventę ne tik klubo sportininkams, bet ir miesto visuomenei, kurioje dalyvavo apie pusantro šimto žmonių“, – „Santarvei“ pasakojo klubo vadovas Tomas Gunta.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video