Sporto šventė abejingų nepaliko

Nuotr. iš Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijos archyvo

Balsių stovyklavietėje jau antrus metus šurmuliavo gausus žmonių būrys – čia praėjusį savaitgalį vyko Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijos surengta neįgaliųjų sporto šventė „Sportuokime visi“.

Neįgaliųjų sporto šventė mūsų rajone vyksta jau ketvirtą kartą, Balsių stovyklavietė šiam renginiui pasirinkta neatsitiktinai: čia viskas išsidėstę kompaktiškai, yra stadionas, krepšinio aikštelė, be to, stovyklos vadovas Aloyzas Jarošaitis įrengė neįgaliesiems skirtus privažiavimus prie sporto varžybų vietų.
Be nuolatinių šventės dalyvių – neįgaliųjų iš Mažeikių, Akmenės, Plungės, Šiaulių, Vilniaus ir Kauno rajonų, šiais metais renginyje dalyvavo ir gausaus rokiškėnų būrys. Iš viso į šventę susibūrė apie pustrečio šimto dalyvių, juos sveikino Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas.
Renginys „Sportuokime visi“ subūrė ne tik neįgaliuosius: jame savo jėgas galėjo išbandyti visi, atvykę į stovyklavietę. Šventės metu buvo varžomasi neįgaliųjų bėgimo triračiais, rankų lenkimo, smiginio, integruoto krepšinio, šaškių, bočios ir baudų metimo rungtyse, išbandytos ir neįprastos rungtys, tokios kaip žiedų metimas bei boulingo žaidimas. Pasak Z. Valatkienės, šventės nugalėtojai ir prizininkai grįžo su taurėmis ir medaliais, o visi dalyviai – su gera nuotaika.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top