Sporto turnyrai liko neužbaigti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį nutrauktas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatas, galutinė komandų rikiuotė nustatyta pagal kovo 13 d. turnyrinės lentelės rezultatus.
Nutrauktos ir įvairių sporto šakų rajono pirmenybės.

Pelnė dešimtą vietą
Už sprendimą nutraukti NKL čempionatą balsavo 10 NKL vykdomojo komiteto narių, du susilaikė, vienas buvo prieš, vienas balsavo už tai, kad čempionatas būtų stabdomas dviem savaitėms, o atkrentamosios varžybos vyktų iki 2 pergalių.
Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtoja antrąjį sezoną iš eilės ir ketvirtąjį per pastaruosius penkerius metus tapo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, iškovojusi 32 pergales ir patyrusi 7 nesėkmes. Antroje pozicijoje liko „Telšiai“, trečioje – „Šilutė“.
Mažeikių „Ereliai“, sužaidę 37 rungtynes, iškovojo 18 pergalių, patyrė 19 pralaimėjimų ir liko dešimtoje vietoje tarp penkiolikos ekipų.

Amerikietis išvyko namo
Dėl siaučiančio koronaviruso ir su tuo susijusių tarptautinių apribojimų 23-ejų amerikietis Jameelas Tayloras praėjusį ketvirtadienį paprašė klubo leidimo palikti komandą ir išvykti namo į Jungtines Amerikos Valstijas.
„Erelių“ Krepšininkas motyvavo savo sprendimą: jis bijo, kad vėliau nebegalės sugrįžti namo, be to, nori šiuo metu būti kartu su šeima.
Du amerikiečiai krepšininkai, buvę vieni iš komandos lyderių, paliko ir NKL rungtyniaujančią „Šilutės“ ekipą.

Nugalėtojai paaiškės vėliau
Rajoninių varžybų organizatoriai informavo, kad iki kovo 27 d. atidedamos Mažeikių rajono tinklinio pirmenybių varžybos, praėjusį sekmadienį turėjo prasidėti atkrentamosios varžybos.
Šeštadienį nebuvo žaidžiami ir pirmieji Mažeikių rajono krepšinio čempionato ketvirtfinalio susitikimai, penktadienį nevyko rajono salės futbolo finaliniai susitikimai.
Praėjusį šeštadienį antrąsias Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių rungtynes dėl bronzos medalių Mažeikiuose turėjo žaisti Mažeikių „VIP“ ir „Gargždų pramogos“, rungtynės taip pat neįvyko, jos atidedamos neribotam laikui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video